SYSTEM SEQUENT 24.11

 • System SEQUENT 24.11

  SEQUENT 24.11 jest najnowszym i zarazem najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie doskonale znanego i sprawdzonego systemu SEQUENT 24.Przeznaczony jest do samochodów 3 i 4 cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Głównym elementem SEQUENT 24.11 koordynującym i odpowiedzialnym za prawidłową pracę instalacji gazowej jest nowa centrala gazowa SQ 24.11 która poprzez odpowiednie
  oprogramowanie oraz bezpośrednią współprace z centralą benzynową steruje całym procesem sekwencyjnego przełączania wtryskiwaczy gazowych

  Głównym elementem SEQUENT 24.11 koordynującym i odpowiedzialnym za prawidłową pracę instalacji gazowej jest nowa centrala gazowa SQ 24.11 która poprzez odpowiednie oprogramowanie oraz bezpooerednią współpracę z centralą benzynową steruje całym procesem sekwencyjnego przełączania wtryskiwaczy gazowych. Centrala ta została wyposażona w nowe funkcje:
  Funkcja VSR umożliwiającą dotryskiwanie małej dawki benzyny podczas jazdy na gazie. Funkcja ta ma na celu zabezpieczenie gniazd zaworowych przed wypaleniem w samochodach borykaj¹cych się z tym problemem.
  Funkcja Warm Up Injector - umożliwiająca podgrzewanie wtryskiwaczy podczas pracy na benzynie przed pierwszym przełączeniem się na gaz - dotyczy to pracy na zimnym silniku.
  Funkcja Start&Stop - stworzona z myślą o samochodach wyposażonych fabrycznie w funkcjê STOP&GO. Umożliwia redukcję zużycia paliwa oraz emisji spalin poprzez wyłączanie silnika podczas postoju na skrzyżowaniach i ponowne jego uruchomienie od razu na gazie.

  Dzięki doskonałej integracji systemu gazowego z benzynowym, nie ma różnic pomiędzy jazdą na gazie a jazdą na benzynie. Dodatkowo mamy pełną kontrolę nad emisją zanieczyszczeń poprzez zapewnienie optymalnych warunków pracy katalizatora - system spełnia normy emisji spalin EURO IV i V.

  SCHEMAT POŁĄCZEŃ CZĘŚCI ELEKTRYCZNYCH