SYSTEM LAMBDA JUST

 • System Lambda JUST stosowany jest do instalacji w samochodach z jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę lambda oraz katalizator.

  JUST jest to system skonstruowany aby sprostać nawet najbardziej wymagającym jednostkom benzynowym. Dzięki zastosowaniu w centrali sterującej mikroprocesora możliwości operacyjne systemu są znacznie bogatsze. JUST jest określany przez specjalistów z branży jako najlepszy produkt w swojej kategorii systemów sterowania do II generacji instalacji LPG i CNG.
  Normy
  System spełnia normy emisji spalin EURO 4 oraz może współpracować z EOBD

  Skład systemu
  1. Centrala sterująca Lambda Just
  2. Silnik krokowy
  3. Okablowanie Just
  4. Przełącznik Micro Benzyna - Gaz,

 • Funkcje
  System posiada emulacja sondy lambda , zarówno stałą jak i zmienną z pełną ich regulacją, odcięcie pamięci, odcięcie CHECK, Just działa w 6-trybach pracy : Ekonomicznym, Sportowym, Cut-off, Minimum, Pompowanie, Odcięcie, płynna regulacja przełączania benzyna- gaz, aktualizacja TPS, płynna regulacja ustawienia pełnego wskazania poziomu gazu w zbiorniku, samodiagnoza systemu, automatyczne kasowanie błędu przy pracy silnika na gazie.

  Zalety
  - Dzięki zastosowaniu mikroprocesora i technologii takiej jak przy komputerze benzynowym system rozpoznaje typ jazdy kierowcy i dostosowuje do potrzeb tryb pracy ekonomiczny lub sportowy pozwala to na oszczędną eksploatacje pojazdu przy zachowaniu pełnej dynamiki pojazdu
  - Just jest systemem adaptującym i dostosowuje się do każdego komputera benzynowego.
  - Just współpracuje z każdym rodzajem TPS, oraz z różnymi rodzajami sondy lambda 1V, 5V, 0,8-1,6V

  Konfiguracja
  System Lambda Just ustawiany i konfigurowany jest za pomocą elektronicznego testera Diagnostic BOX oraz komputera PC