SYSTEM LAMBDA JUST

System Lambda JUST stosowany jest do instalacji w samochodach z jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę lambda oraz katalizator.

JUST jest to system skonstruowany aby sprostać nawet najbardziej wymagającym jednostkom benzynowym. Dzięki zastosowaniu w centrali sterującej mikroprocesora możliwości operacyjne systemu są znacznie bogatsze. JUST jest określany przez specjalistów z branży jako najlepszy produkt w swojej kategorii systemów sterowania do II generacji instalacji LPG i CNG.
Normy
System spełnia normy emisji spalin EURO 4 oraz może współpracować z EOBD

Skład systemu
1. Centrala sterująca Lambda Just
2. Silnik krokowy
3. Okablowanie Just
4. Przełącznik Micro Benzyna – Gaz,

Funkcje
System posiada emulacja sondy lambda , zarówno stałą jak i zmienną z pełną ich regulacją, odcięcie pamięci, odcięcie CHECK, Just działa w 6-trybach pracy : Ekonomicznym, Sportowym, Cut-off, Minimum, Pompowanie, Odcięcie, płynna regulacja przełączania benzyna- gaz, aktualizacja TPS, płynna regulacja ustawienia pełnego wskazania poziomu gazu w zbiorniku, samodiagnoza systemu, automatyczne kasowanie błędu przy pracy silnika na gazie.

Zalety
– Dzięki zastosowaniu mikroprocesora i technologii takiej jak przy komputerze benzynowym system rozpoznaje typ jazdy kierowcy i dostosowuje do potrzeb tryb pracy ekonomiczny lub sportowy pozwala to na oszczędną eksploatacje pojazdu przy zachowaniu pełnej dynamiki pojazdu
– Just jest systemem adaptującym i dostosowuje się do każdego komputera benzynowego.
– Just współpracuje z każdym rodzajem TPS, oraz z różnymi rodzajami sondy lambda 1V, 5V, 0,8-1,6V

Konfiguracja
System Lambda Just ustawiany i konfigurowany jest za pomocą elektronicznego testera Diagnostic BOX oraz komputera PC


Współpracujemy z:


Instal-Gaz 85-861 Bydgoszcz ul. Glinki 149a
tel. 052 361 17 54,
tel.kom 0601 64 65 93,
tel.kom 0601 80 62 18,
poczta@instalgaz.bydgoszcz.pl

©INSTALGAZ samochodowe instalacje gazowe
2018 Dawid Kuchciński