KIT ALBA

Alba jest najnowszym systemem wtrysku gazu BRC w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów 3 i 4 cylindrowych, wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Jest tańszą alternatywą bardzo dobrze znanego i sprawdzonego na polskim rynku systemu SQ 24.11. Jest rozwiązaniem łączącym w sobie wysoką jakość włoskich komponentów BRC z atrakcyjną ceną odpowiadającą polskim realiom. W skład systemu wchodzi: sterownik gazowy ALBA, reduktor Genius wyposażony w czujnik temperatury wody, listwa wtryskowa Alba wraz z czujnikiem ciśnienia gazu, elektrozawór gazowy ET 98, wiązka elektryczna przełącznik micro oraz filtr fazy lotnej. Za prawidłową pracę systemu odpowiada nowoczesny technologicznie sterownik gazowy ALBA z 16 bit 32 MHz mikroprocesorem, który zbiera sygnały z poszczególnych czujników, przetwarza je a następnie precyzyjnie steruje elementami wykonawczymi systemu. Dzięki temu mieszanka dostająca się do cylindrów ma odpowiedni skład dostosowany do aktualnego zapotrzebowania silnika samochodu. Sterownik jest wyposażony m.in w funkcje:
Warm Up Injector – podgrzewania wtryskiwaczy gazowych podczas pracy na benzynie przed pierwszym przełączeniem się na gaz.
VSR – dotryskiwania małej dawki benzyny podczas jazdy na gazie w celu zabezpieczenia gniazd zaworowych przed wypaleniem (dotyczy silników borykających się z tym problemem)
START&STOP- wyłączania oraz ponownego zapalania silnika podczas postoju samochodu na skrzyżowaniu (samochód musi być wyposażony w te funkcję fabrycznie)
W systemie zastosowano nową listwę wtryskową Alba, która w powiązaniu z odpowiednią wielkością dysz i reduktorem Genius jest w stanie obsłużyć samochód do mocy 160 kW (217 kM)


Współpracujemy z:


Instal-Gaz 85-861 Bydgoszcz ul. Glinki 149a
tel. 052 361 17 54,
tel.kom 0601 64 65 93,
tel.kom 0601 80 62 18,
poczta@instalgaz.bydgoszcz.pl

©INSTALGAZ samochodowe instalacje gazowe
2018 Dawid Kuchciński